NTdaila

GILUŽIO PERLAI

NAMAI ARČIAU EŽEROǃ

„Gilužio perlai“- tai šiuolaikiški ir šilti A+ klasės energinio naudingumo namai Jums ir Jūsų šeimai. Kiekvienas būsimas šios teritorijos gyventojas gyvens žaliosios aplinkos apsuptyje, kvėpuos grynu oru, taip pat turės patogų susisiekimą su miesto centru, tvarkingą gyvenamąją aplinką, uždarą teritoriją.  

VIETA

Vilniaus miete, pačiame gražiausiame mikrorajone Pilaitė, šalia Gėlužio ežero yra vystmoma kotedžų statyba „Gilužio perlai“. Apgyvendintoje Pilaitės rajono teritorijoje jausitės jaukiai, o  greta esanti žaluma leis nepamiršti, kad namus išsirinkote arčiau gamtos!  Mėgaukitės ja – leiskite laiką gryname ore, eikite pasivaikščioti, aktyviai poilsiaukite su brangiausiais – savo šeima ar draugiškų kaimynų būryje.

Miesto centrą pasieksime per 21min nuosavo automobiliu (10km kelio)

 1. Pamatai poliniai su gelžbetoniniu rostverku. Apšiltinti polistirenu 20 cm iš lauko ,5 cm. nuo žemės ir 5 cm iš vidaus.
 2. Mūras-Dujų silikato blokeliai 25 cm.
 3. Namo sienų išorė apšiltinta 25 cm. Neoporas EPS 70N , apdaila – dekoratyvinis tinkas, klinkerio apdaila , sumontuotos išorės palangės, išvedžiota lietaus nutekėjimo sistema.
 4. Stogo konstrukcija metalinė ir medinė – impregnuota. Apšildyta poliuretano putomis ir atitinka A+ klasei keliamiems reikalavimams. Stogo danga- Clasic tipo skarda su sniego laikikliais . Lubų apdaila neįrenginėjama.
 5. Vėdinimas – oras šalinamas per sanitariniuose mazguose, katilinėje ir virtuvės zonoje įrengtus individualius natūralaus vėdinimo ortakius.Numatyta vieta rekuperatoriui.
 6. Vidinės pertvaros įrengtos iš blokelių 12 cm storio , tinkuotos. (įrengiamos pagal individualų pirkėjo pageidavimą) iki 80 m2 nemokamai.
 7.  Langai ,–plastikiniai trijų stiklų (dvigubas stiklo paketas) BluEvolution 82 MD , šešių kamerų 82 mm. ( A+klasės). Langai arba atskiros sekcijos yra varstomos, su mikroventiliacijos funkcija. Šiluminė varža ir garso izoliacija atitinka statybos norminių aktų reikalavimus. Langai montuojami su garo iš vidaus ir vėjo iš išorės izoliacinėmis plėvelėmis, kurios užtikrina sandarumą ir izoliacijos ilgaamžiškumą tarp lango rėmo ir sienos. Langų angokraščiai iš vidaus papildomai apšiltinti.Vidaus palangės nemontuojamos.
 8. Įvadas į statinį nemažesnis nei 7 kW.,yra prijungtas prie AB „Energijos skirstymo operatorius“ elektros tinklų, atlikti visi reikalingi veiksmai, kad Pirkėjas galėtų sudaryti elektros pirkimo-pardavimo sutartį su AB „Energijos skirstymo operatorius“. Elektros instaliacija – laidai variniai, be rozečių, jungiklių, šviestuvų ir kitų prietaisų, prijungta prie tinklų. Buto viduje sumontuotas elektros paskirstymo skydelis su automatiniais jungikliais. Elektros taškai išvesti į vidinį kiemą, bei įrengtas šviestuvas prie įėjimo į namą. Įrengta įvadinė apsauginės ir gaisrinės signalizacijos instaliacija. Įrengta TV ir interneto instaliacija. Viso bus įrengta iki 100 taškų.
 1. Šildymas – individualus, kolektorinis. Reguliuojamas dujinis kondensacinis katilas VAILLANT ecoTEC plus VU 166/5-5. Pilnai veikianti šildymo sistema. Abejuose aukštuose numatytas grindinis šildymas. Grindiniam šildymui naudojami specialūs vamzdžiai. Kiekvienoje gyvenamojoje patalpoje įmontuoti šildymo sistemos automatiniai reguliatoriai,kuriais nustatoma norimą patalpos temperatūrą skirtingam paros laikui ir skirtin­goms savaitės dienoms.
 2. Vanduo įvestas į namą . Visi vandentiekio taškai išvedžioti numatytuose vietose. Kanalizacija- centralizuoti tinklai. Įrengiami buitinių nuotekų stovai. Visi san. mazgų taškai išvedžioti numatytuose vietose, išvestas vanduo lauko aptarnavimui 1vnt. Bute Numatyta 2 san mazgai.
 1. Įrengta lietaus vandens surinkimo sistema.
 2. Grindys – cementinis išlyginamasis sluoksnis,garo izoliacija Namo 1 aukšto- apšiltintos 25 cm., namo antro aukšto 5 cm.
 3. Visos išorinės ir vidinės namo sienos- nutinkuotos gipsiniu tinku.
 4. Sumontuota betoninė laiptų konstrukcija.
 5. Visi namai turi po pavėsinę automobiliui, bei papildomas vietas parkavimui.
 6. Sutvarkytas lauko gerbūvis. sudėtos trinkelės, išlyginta teritorija, pasėta veja. Kiekvienam butui sumontuotas lieptelis-terasa.
 7. Tarp namų įrengiama dekoratyvinė tvorelė.
 8. Visa sklypo teritorija aptverta segmentine tvora.