NTdaila

Namų ir butų techninės kokybės vertinimas

Atliekame pastatytų nuosavų namų ir butų statybos kokybės techninį vertinimą.

Kodėl reikalingas būsto techninis vertinimas?

Namai dažnai statomi pardavimui, skubotai, stengiantis paslėpti galimus defektus, kurie su laiku gali padaryti nuostolių. Taip pat dažnai pardavėjai stengiasi užmaskuoti bei nuslėpti esančius defektus, neįspėja pirkėjo apie trūkumus. Todėl prieš investuojant į būstą siūlome patikrinti jo kokybę atliekant techninį vertinimą.

Įprastai perkant būstą su daline apdaila, pardavėjas prašo pirkėjo atvykti apžiūrėti objekto ir pasirašyti atliktų statybos darbų aktą. Pasirašydas šį aktą, pirkėjas pripažįsta, kad neturi jokių pretenzijų atliktų darbų kokybei. Rekomenduojame prieš pasirašant šį dokumentą atlikti būsto kokybės vertinimą, kad įsitikinti, ar visi darbai atlikti laikantis statybos taisyklių ir statybos techninių reglamentų reikalavimų ir nenukrypstant nuo normų, ar statybos metu buvo naudotos kokybiškos medžiagos.

Ką tikrinime atlikdami buto ir namo kokybės vertinimą?

Atliekant būsto kokybės vertinimą rekomenduojame patikrinti:
  • Statybos dokumentus
  • Būsto konstrukcijų būklę
  • Vidaus ir išorės apdailos kokybę
  • Inžinerines sistemas
  • Šildymo sistemą bei pastato šilumos nuostolius
  • Taip pat papildomai galime atlikti ir detalesnius tyrimus.

Kokia patikrinimo nauda?

Esate tikri, dėl perkamo namo ar buto kokybės. Taip pat būsto techninės kokybės vertinimas gali tapti jūsų argumentu dėl objekto kainos. Perkant naują būstą – pastebėtus defektus pardavėjas privalo pašalinti.
Vertinimus ir apžiūras atlieka atestuoti ir turintys ilgametę statybų patirtį specialistai.

Juk dažnai pirkdami automobilį žmonės prašo jį apžiūrėti automeistro. Pasikvieskite statybos meistus apžiūrėti perkamo būsto!